DSC_0246

25-09-2020

Każdy piątek w szkołach FEM to małe święto, bowiem pod koniec tygodnia celebrujemy Wolves Spirit Day. W piątki ubieramy się w czerwono-czarne stroje sportowe (najlepiej nasze firmowe z logotypami “wilczych” drużyn), by cieszyć się wspólnie swobodą i faktem, że wszyscy uczniowie uczestniczą w – coraz to bogatszym w dyscypliny – Programie Sportowym “Wolves”.
Ten piątek był jednak wyjątkowy, bowiem po klasach grasował ogromny (lecz całkowicie łagodny) Wilk!

Co więcej, wilk ten zostanie z nami na stałe!

Wielka maskotka promuje nasz unikatowy w skali kraju Program Sportowy “Wolves” . Na razie bezimienny jeszcze wilk, odziany w koszulkę z naszym zawołaniem “Go Wolves!” będzie podsycał sportowe zapały w trakcie imprez sportowych i nie tylko. Jego zadanie polega na dbaniu o to, by każdy uczeń ATUTu i innych szkół FEM poczuł się zachęcony do uprawiania sportu, poznawania nowych dyscyplin, integracji w międzynarodowych zespołach sportowych i dbania o zdrowy tryb życia.
Zachowane do końca w ścisłej tajemnicy odwiedziny Wilka we wszystkich klasach wywołały ogromny entuzjazm, szczególnie najmłodszej części naszej szkolnej społeczności i stanowiły wspaniałą niespodziankę i radosny akcent na koniec tygodnia.
Jesteśmy pewni, że o naszym wysportowanym Wilku jeszcze nie raz usłyszycie!