352090935_1472729160169343_7891937719744852891_n

19-06-2023

Nazbierało się znowu sporo sukcesów indywidualnych naszych sportowców w różnych dyscyplinach. Warto o nich wspomnieć.
W maju:
  • Jakub z klasy 5b wywalczył złoty medal w biegu na 300 metrów podczas wczorajszych szkolnych Lekkoatletycznych Mistrzostw Wrocławia.
  • XVII Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym, w trakcie których: Nina z klasy 7a zdobyła 2 złote medala w konkurencji kata i kumite, w kategorii dziewczęta 12-13 lat, 3 kyu, Nadia z klasy 2a zdobyła złoty medal w konkurencji kata, w kategorii wiekowej 8-9 lat 7 kyu, a Adrian z klasy 5a zdobył brązowy medal w konkurencji kumite.
  • XVII Puchar Polski Dzieci w Karate Fudokan, w którym Nadia z klasy 2a zdobyła złoty medal w konkurencji kata oraz srebrny medal w konkurencji kumite, w kategorii wiekowej 8-9 lat, 9-7 kyu.
  • Otwarty Międzynarodowy Puchar Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym „Silesia Cup 2023”, w trakcie którego Adrian z klasy 5a zajął I miejsce w konkurencji kumite, a Nina z klasy 7a – 2 miejsce w konkurencji kata 3-1kyu.

W czerwcu:

• Ten miesiąc brawurowo rozpoczęła Nina z klasy 7a, zdobywając złoto i Mistrzostwo Polski Młodzików w kategorii kumite podczas XXXIV Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym.
  • W XXIII Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym Adrian, z klasy 5a wywalczył brązowy medal w konkurencji kumite.
  • Podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w szachach klasycznych w grupie chłopców do lat 14 Witek z klasy 6b zdobył brązowy medal, a jego siostra Liliana została brązową medalistką w kategorii dziewcząt do lat 8.
  • Jakub z klasy 5b, reprezentując nasz Program Sportowy Wolves, zdobył złoty medal w biegu na 300 metrów podczas Mistrzostw Lekkoatletycznych Dolnego Śląska. To jedno z największych osiągnięć sportowych w historii naszego programu sportowego!

Serdecznie gratulujemy wszystkim ATUTowym Sportowcom! Jesteśmy z Was ogromnie dumni!