07-06-2023

Miło nam poinformować, że drużyna lekkoatletyczna Wolves Track & Field wzięła udział w zawodach organizowanych przez British International School of Kraków.

Podczas turnieju blisko 100 uczniów rywalizowało w 4 konkurencjach (sprint na 60 m, bieg na 300 m, skok w dal i rzut piłką palantową), a na podium stanęło dwóch uczniów.

Zarówno Sophie (uczennica Wroclaw International School), jak i Jakub (uczeń ATUTu) zdobyli srebrne medale w swoich kategoriach wiekowych. Ponadto Lena, Pola i Seongyun zajęli IV miejsca.

Po zakończeniu tego wydarzenia sportowego gospodarze turnieju ugościli naszą ekipę pizzą. Później nasza reprezentacja zwiedziła krakowski Rynek i skosztowała pysznych lodów tuż przed powrotem do Wrocławia.