DSC_0520-001

18-12-2018

Dorocznym zwyczajem Kolegium Rodziców i tym razem zorganizowało Kiermasz Bożonarodzeniowy. W tym roku jednak rozmach przedsięwzięcia był wyjątkowy, a i kwota zebrana na cel charytatywny – leczenie ciężko chorej dziewczynki Sophie – imponujący. Smakołyki i ozdoby świąteczne przygotowane przez rodziców i dzieci cieszyły się ogromną popularnością, a mali nabywcy zostawili w charytatywnych puszkach rekorodową kwotę 5698 zł! Cała suma trafi na konto Fundacji Przylądek Nadziei i wesprze leczenie Sophie.

Dziękujemy Przewodniczącej Kolegium Rodziców jako “szefowej zamieszania” za koordynację oraz wszystkim Rodzicom i Dzieciom, Babciom i innym krewnym naszych podopiecznych, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznego kiermaszu!

Gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom konkursów na największą i najpiękniejszą gwiazdkę! Gratulujemy najmłodszym wyjątkowo kreatywnych pomysłów w konkursie na “Z(a)wrotną choinkę”!

W kolejnym dniu odbył się – w nieco mniejszej skali – kiermasz przygotowany przez świetlicę. Tym razem dominowały ozdoby choinkowe zrobione przez dzieci.

Jesteśmy wzruszeni i dumni z solidarności, jaką wykazała się nasza szkolna rodzina! I już nie możemy doczekać się Kiermaszu Wielkanocnego:-)