DSC_0094

18-06-2020

Ośmieleni dobrymi doświadczeniami z nauczania on-line, postanowiliśmy zmierzyć się z jeszcze jednym wyzwaniem. W miniony wtorek przeprowadziliśmy pierwsze w historii ATUTu Wirtualne Drzwi Otwarte – spotkanie live na Facebooku.

Nagranie z wydarzenia możecie cały czas oglądać na naszym Facebooku.

Nie było to łatwe zadanie. Nikt z naszej małej ekipy nie miał dotychczas takiego doświadczenia, ale wspólnymi siłami, wspomagani nowoczesną technologią, zdołaliśmy w bardzo krótkim czasie przygotować to wydarzenie.

Oczywiście nie było idealnie, bo w scenariuszu zakładaliśmy jeszcze więcej ciekawostek, wywiadów i pokazów, lecz nie mogliśmy wszystkich naszych ambicji urzeczywistnić, bo spotkanie trwałoby bardzo długo. Będziemy jednak na naszych mediach publikować również stopniowo te materiały, które nie mogły już znaleźć się na “live”.

Cieszymy się ogromnie, że mimo, iż było to wydarzenie premierowe, naszą relację oglądało w momencie emisji około 50 osób, a obecnie liczba widzów przekroczyła już 1600 osób, z których 870 aktywnie zareagowało i liczba tych widzów stale rośnie, bo wydarzenie ciągle dostępne jest on-line.

Składamy serdeczne podziękowania całej ekpie przygotowującej Wirtualne Drzwi Otwarte za wielkie zaangażowanie, pomysłowość i poświecanie swojego prywatnego czasu na przygotowania.

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nagrać dla nas swoje wypowiedzi: nauczycielom, uczniom i absolwentom. To wielka radość pracować z Wami!

Serdecznie zapraszamy do oglądania i dzielenia się Waszymi opiniami na temat naszego debiutu!