corona-5269047_1280

12-05-2021

Już drugi tydzień uczą się stacjonarnie dzieci z klas 1-3 i napełniają budynek szkoły swoją energią i radością oraz korzystają z uroków prawie letniej aury podczas wycieczek w teren.

Cieszymy się ogromnie, że w najbliższym czasie powracają też starsi uczniowie z klas 4-8. Na razie – w trybie zajęć hybrydowych tzn. częściowo stacjonarnie, a częściowo on-line, ale w końcu będą mogli korzystać z laboratoriów, zaplecza sportowego, biblioteki, zajęć pozalekcyjnych, świetlicy i pełnowymiarowego Programu Sportowego “Wolves” oraz wszelkich udogodnień oferowanych przez szkołę.

Ale co w tym wszystkim najważniejsze, to to, że znowu się zobaczymy, odświeżymy przyjaźnie i będziemy mogli być prawdziwie RAZEM!

Zadbajmy, by ten – niełatwy szczególnie dla starszych dzieci i młodzieży – ponownej adaptacji do normalności, przebiegał łagodnie! Dobrostan uczniów to nasz priorytet w oganizacji szkoły na nowo!

Wszelkie informacje organizacyjne dotyczące powrotu uczniów Dyrektor szkoły przekazuje przez e-dziennik. Prosimy o śledzenie komunikatów!