pexels-екатерина-глущенко-10348816

17-10-2022

W ostatnim czasie kilkoro spośród naszych uczniów mogło pochwalić się medalami przywiezionymi z zawodów karate.

Podczas pierwszego turnieju w Karate Tradycyjnym w roku szkolnym 2022/23 w ramach Opolskiej Ligii Karate Tradycyjnego w Głuchołazach swoje kolejne trofea zdobyli:
  • Nina z klasy 7a zdobyła złoty medal w konkurencji Kata oraz brązowy medal w konkurencji Kumite – w kategorii Kadet, 3kyu, brązowy pas.
  • Nadia z klasy 2a wywalczyła złoty medal w konkurencji kata 7 kyu.
  • Adrian z klasy 5a, który brawurowo zdobył złoty medal w konkurencji kata, w kategorii dzieci do lat 12,
  • Piotr z klasy 5b, który również dzielnie walczył i zdobył brązowy medal w tej samej konkurencji i kategorii.

Tydzień wcześniej Nikodem z klasy 6a wywalczył brązowy medal w konkurencji kata podczas turnieju XV Puchar Mistrza we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i ich trenerom!