Wykład UTW-14
01_znak_podstawowy_kolor_biale_tlo
FEM_P_bardzo_male

18-11-2022

“Dlaczego niegdyś cerowało się dziury w spodniach? Obyczaje naszych Dziadków”, to tytuł wykładu inaugurującego nasz nowy projekt, przeprowadzonego przez prelegentów – słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, działającego przy Uniwersytecie Wrocławskim w ramach naszej współpracy przy projekcie Pokaż mi swój świat! Historie życiowe – spotkania międzypokoleniowe, o którym pisaliśmy w poprzednim poście.
Z ogromną przyjemnością wysłuchaliśmy ciekawych wspomnień i barwnych anegdot związanych z dawniejszą modą, obyczajami i życiem towarzyskim.
Serdecznie dziękujemy Prelegentom!
Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie międzypokoleniowe, które tym odbędzie się w siedzibie Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Tym razem wykładowcami bęą nasi uczniowie klas 8, którzy dla słuchaczy Uniwersytetu wygłoszą wykład: “Dlaczego młodzi ludzie noszą dziury w spodniach? Obyczaje w świecie wnucząt”.
—–
Projekt “Pokaż mi swój świat! Historie życiowe – spotkania międzypokoleniowe” finansowany jest dzięki dotacji Ministerstwa Edukacji i Nauki pozyskanej w ramach programu “Międzypokoleniowe Centra Edukacyjne” przez Fundację Edukacji Międzynarodowej – organ prowadzący naszą szkołę.